Ataşehir Oto Kurtarma ve Araç ÇekiciAtaşehir Oto Kurtarma ve Araç çekici

Anında Çekici firması olarak Ataşehir Oto Kurtarma ve Araç Çekici öncelikli hizmetlerimizden biri. Aracınızın herhangi bir probleminde bize ulaşarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bulunduğunuz mevkiye göre size ulaşma süremiz değişiklik gösterebilir ancak size mümkün olan en kısa sürede yardım edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ataşehir Oto Kurtarma

Aracınızın herhangi bir nedenden ötürü hareket edememesi durumunda devreye Ataşehir Oto Kurtarma hizmetimiz girmektedir. Aracınızı özel tehcizatlı araç ve gereçlerimiz ile bulunduğu durumdan kurtarır ve gerekirse istenen ayrı bir yere taşınabilir. Tamir atölyemizde en kaliteli ve uygun fiyatlı tamir işlemlerimiz tamamlanır ve aracınız size ilk günkü gibi teslim edilir. Profesyonel ekibimiz ile size en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Ataşehir Araç Çekici

Aracınızın arıza yapması normal bir durum. Örneğin akü, yakıt bitmesi veya hararet, kaza gibi durumlarda aracınız iş yapamamaz hale gelebilir. Bu tarz durumlardan birini yaşadığınız da 7/24 arayabileceğiniz güvenilir ve ekonomik bir Ataşehir Araç Çekici’ si olmasını istemez misiniz ? Araç Çekici hizmetlerinde operasyonun ilk dakikasından son anına kadar büyük bir dikkat ve özveri ile işlerimizi yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Bize +90 542 627 49 91 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Ataşehir Oto Kurtarma ve Araç Çekici hizmetlerini verdiğimiz bölgeler :

Ataşehir İlçesi , Ataşehir Merkez , Atatürk , Barbaros, Ferhatpaşa  , İçerenköy , İnönü , Kayışdağı , Küçükbakkalköy , Yeniçamlıca , Yenisahra