Edirne Çekici

Edirne ve çevresinde Anında Çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Araç Çekici Hizmetleri

Edirne’nin her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

 

Edirne Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Edirne ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Keşan, Merkez, Meriç, Uzunköprü, Süloğlu, Enez, Lalapaşa, Havsa ve İpsala bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Edirne oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Edirne Çekici Hizmeti Bölgeleri

Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İstasyon, Karaağaç, Fatih, Edirne, Çavuşbey, Medrese Ali Bey, Menzilahır, Nişancıpaşa, Umurbey, 1.murat, Dilaverbey, Merkez, Meydan, Yıldırım Beyazıt, Yancıkçı şahin, Barutluk, Abdurrahman, Koca Sinan, Mithat Paşa, Yıldırım Hacı Sarraf, Sabuni, Mücavir Dışı, Talatpaşa, Yeniimaret, Şükrüpaşa ve Sarıcapaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Uzunköprü Çekici

Uzunköprü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Namık Kemal, İnönü, Cumhuriyet, Kavak, Kırcasalih, Okullar, Fevzi çakmak, Uzunköprü, Habib Hoca, Küçük şehsuvarbey, Mareşal Fevzi çakmak, Rızaefendi, Çöpköy, Yeniköy, Aşçıoğlu, Demirtaş, Büyük şehsuvarbey, Halise Hatun, Balaban, Mescit, Atatürk, Hamidiye, Muradiye ve Muradiye Cami bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Keşan Çekici

Keşan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İstiklal, Erikli, Mecidiye, İspat Cami, Yayla, Gökçetepe, Mustafa Kemal Paşa, İzzetiye, Büyük Cami, İstasyon, Aydoğan, Danişment, Merkez, Atatürk, Beykent, Keşan, Yerlisu, Sazlıdere, Aşağı Zaferiye, Kemalpaşa, İnönü, Yeni, Fevzipaşa ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Meriç Çekici

Meriç çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; K. Doğanca, Gazi, B.doğanca, Meriç, Küplü, Merkez ve Şehit Mehmet Aydın bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Süloğlu Çekici

Süloğlu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Organize Sanayi Bölgesi, Süleoğlu, Cumhuriyet, Şafak ve Yeni bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Enez Çekici

Enez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Enez, Yeni ve Çataltepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Lalapaşa Çekici

Lalapaşa çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Lalapaşa ve Merkez bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Havsa Çekici

Havsa çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Havsa, Abalar Merkez, Abalar Mücavir, Reşadiye Mücavir, Hacıgazi, Yeni, Cumhuriyet, Hacıisa, Helvacı, Varoş, Merkez ve Oğulpaşa Mücavir bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İpsala Çekici

İpsala çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Saraç Ilyas, Kurtuluş, İnönü, Bayrambey, Köprü, Atatürk, Fevzi çakmak, Gazi, Cumhuriyet, Zaferiye, Menderes, Gündoğan, Merkez, Gemici, Hamidiye, Selanik ve İpsala bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Araç Çekici Hizmetleri

Edirne’nin her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Ceap Bırak!

three × three =

×