Kars Çekici

Oto çekici ve yol yardımda en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak hakkınız. Anında Çekici güvencesiyle, Kars ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Araç Çekici Hizmetleri

Kars’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

 

 

Kars Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Kars ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Merkez, Kağızman, Digor, Sarıkamış, Susuz, Arpaçay, Akyaka ve Selim bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Kars oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Kars Çekici Hizmeti Bölgeleri

Kars Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Yukarı, 30-oct, Cami, Fevziçakmak, Alpaslan, Aydınlıkevler, Bayrampaşa, Bülbül, Aşağı, Kars, Paşaçayırı, Yeni, Tepe, Örnek, Orta, Şemsi, Karadağ, Şehitler, Bahçelievler, Güllüce, Ortakapı, Kaleiçi Osb, Yusufpaşa, Cumhuriyet, Kaleiçi, Yenişehir ve Yayla Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kağızman Çekici

Kağızman çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çavuşlar, Merkez, Şahindere, Güven Semti, 3,mezra, Gülağa, Aras, Tek Ev, Haznedar, Çallı Bayam, Tab, Kağızman, Toprakkale, Afet Evleri, Hizan, Diktaş, Demirkapı, Ülker Afetevleri, Değirmen, Değirmendere, Bahçecik, Bayam, Çiflik, Pınar Göze, Çallı Afetevleri, Taşburun Afet Evleri, Rızvan, Yukarı Dere, Keşişkıran, Yukarıgüney Kara, Yukarı Donandı, Yukarı Kümbet, Esenkır, Zuvar, Körpınar Afetevleri, Gözlüce, Köprübaşı, Çallı, Tut ve Aşağıdere bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Digor Çekici

Digor çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çukurca, Nebiyurdu, Merkez, Afetevler ve Digor bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sarıkamış Çekici

Sarıkamış çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Maksutçuk, Aşağı, Yukarı, Şehitler, Kazımkarabekir, Tepe, Yeni, Küçük Güllüce, Okul, İnönü, İstasyon, Değirmen, Karataş, Sonveren, Cumhuriyet, Erenler, Hoşgeldi, Yarkaya Deprem Konutları, Sarıkamış, Merkez ve Akkoz Yayla Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Susuz Çekici

Susuz çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İnkılap, Merkez, Susuz, İnönü, Tepe, Afetevleri, Gölbaşı Mezra, Cumhuriyet, Karatuzak, Afet Evleri ve Beşevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arpaçay Çekici

Arpaçay çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Orta, Carcıoğlu Afet Evleri, Gültepe, Arpaçay, Yalınçayır, Yeni, Merkez, Gaziler ve Bahçeler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyaka Çekici

Akyaka çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yukarı, Akyaka, Merkez, Tepe, Karşı, Yok, İstasyon ve Topkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Selim Çekici

Selim çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Camii, Giriş, Selim, Aşağı, Yukarı, Okul, Orta, Tepe, Köprübaşı, Değirmenbaşı, Cami üstü, Değirmen, Cumhuriyet ve Cami Altı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Kars’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

 

Ceap Bırak!

twelve + fourteen =

×