Yalova Çekici

Yalova ve çevresinde Anında Çekici güvencesiyle, profesyonel uzman kadromuzla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Yalova’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Yalova Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Yalova ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Merkez, Çınarcık, Armutlu, Çiftlikköy, Altınova ve Termal bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Yalova oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Yalova Çekici Hizmeti Bölgeleri

Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bahçelievler, Bağlarbaşı, Rüstem Paşa, Sugören Mücavir, Dere, Paşakent, Bayraktepe, Gazi Osman Paşa, İsmet Paşa, Adnan Menderes, Merkez, Millet çiftliği, Fevzi çakmak, Süleyman Bey, Sanayi, Mustafa Kemal Paşa ve Güneyköy Mücavir bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çınarcık Çekici

Çınarcık çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, İstiklal, Aliye Hanım, Karpuzdere, Taşliman, Atakent, Yalı, Cumhuriyet, Karşıyaka, Çınarcık, Çamlık, Hürriyet, Liman ve Hasanbaba bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Armutlu Çekici

Armutlu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bayır, Merkez, Hayriye Merkez, Sultaniye, İhsaniye, Armutlu ve Yalı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çiftlikköy Çekici

Çiftlikköy çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kılıç Merkez, Yukarı, 500 Evler, Gacık, Çiftlik, Sultaniye, Yalova Izmit Karayolu, Taşköprü Yeni, Çiftlikköy, Siteler, Merkez, Taşköprü Merkez ve Göllü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Altınova Çekici

Altınova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Köy Altı, Merkez, Altınova, Fatih, Denizgören, Devletyolu Altı, Devletyolu üstü, Cumhuriyet ve Hürriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Termal Çekici

Termal çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Üvezpınar, Termal ve Gökçedere bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Yalova’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

 

Ceap Bırak!

twenty + 19 =

×