ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ YOL YARDIM

İstanbul’un her noktasına oto çekici hizmeti veren firmamız Ümraniye Tepeüstü bölgesindede en hızlı ve en güvenilir oto çekici olmayı başarmıştır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir. Ümraniye Tepeüstü bölgesinde veya İstanbul’un herhangi bir noktasında yolda mı kaldınız ? Aracınızın çekilmesimi gerekiyor hemen;

ACİL OTO ÇEKİCİ 0537 706 44 43

Profesyonel ve güleryüzlü kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin Aninda Çekici ile Ümraniye Tepeüstü oto çekici veya Ümraniye Tepeüstü Yol Yardım hizmeti’nin ayrıcalıklarından ve avantajlarından yararlanmanızı sağlamaktayız. Ümraniye Tepeüstü veya İstanbul’da her noktaya 7/24 Oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz.

ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ ARAÇ KURTARICI

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ümraniye Tepeüstü Oto kurtarma ve Ümraniye Tepeüstü Yol Yardım hizmetlerini en ekonomik ve en güvenli şekilde sağlamaktayız. Lütfen oto çekici ve yol yardım talebinde bulunmadan araç ve yol güvenliğini sağladığınızdan emin olunuz. Araç yol yardım kitinizde bulunan flaşörü aracınızın 20 – 30 metre gerisine koyarak seyir halindeki araçların can güvenliğini sağlamış olursunuz. Aynı zamandada 4’lülerinizi yakarak can ve yol güvenliğinizi güçlendirmiş olursunuz.

ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ OTO ÇEKİCİ

Firmamız Ümraniye Tepeüstü Oto Çekici hizmetinin yanı sıra İstanbul ilinde tüm bölgelere 7/24 yol yardım ve oto çekici hizmeti vermektedir. Güleryüzlü ve profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize Premium bir kurtarıcı hizmeti sunuyoruz. Eğer bir oto çekici’ ye ihtiyacınız varsa 05377064443 numaralı telefondan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

NEDEN BİZ

A: Firmamız İstanbul bölgesinde 4 yıldır aralıksız faaliyelerine devam etmektedir.

B: Firmamız müşterilerinin araçlarını profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli bir ekip ile kurtarır.

C: Firmamız müşterilerinin araçlarını çekildiği süre boyunca sigortalar.

D: Firmamız araçlarınızı kendi aracı gibi benimser ve yüksek derecede titiz çalışır.

E: Firmamız tüm bu sunmuş olduğu profesyonel oto çekici hizmeti yanı sıra en uygun fiyat politikasınıda kendisine vizyon belirlemiştir.

 

 

Kategoriler: Oto Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA
Bize Whatsapp'dan ulaşın..!
Whatsapp Mesajı Gönder