OTO ÇEKİCİ VE YOL YARDIM HİZMETİ

 

İstanbul ilinde her noktaya Oto Çekici ve Yol Yardım hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Anında Çekici olarak tıpkı marka ismimiz gibi en yakın çekicimiz anında aracınızı kurtarır ve güvenle taşır. Firmamız oto çekici ve yol yardım sektöründe 7 yıldır faaliyettedir. Uzman ekibimiz ve tam donanımlı oto kurtarıcı araçlarımız ile araçlarınızı en profesyonel şekilde kurtarıp en güvenli şekildede taşıyoruz. Oto çekici ve Yol Yardım hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki HEMEN ARA butonundan, Whatsapp iletişim butonundan veya 0537 706 44 43 numaralı operatör numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Önceliğimiz sizin ve aracınızın güvenliğidir. Oto Çekici veya Oto Kurtarıcı çağırdıktan sonra bulunduğunuz noktada hem kendi can güvenliğiniz hemde trafikteki diğer araçların can güvenliği için kullanmamız  gereken bir takım ekipman vardır. Bu ekipmanlar genelde aracınızın bagaj kısmında üçgen bir çanta içerisinde yol yardım kiti olarak bulunmaktadır.

 

 

 

ARIZA YAPAN BİR ARACIN ADIM ADIM YAPMASI GEREKENLER

  • Önce Can Güvenliği

Aracınızda tekleme veya farklı sebeplerden bir arızayı hissettiğiniz anda kontrollü bir şekilde heyecan yapmadan aracınızı bulunduğunuz yolda en sağ şeride taşımaya çalışın. Aracınızı durdurduktan sonra dörtlülerinizi yakıp aracınızın bulunduğu yere uygun bir mesafede üçgen flaşör yerleştirmeniz trafikteki diğer araçları uyarmaya yetecektir. Bu aşamada yapılan en büyük hatalar sadece dörtlüleri yakmaktır. Ne yazıkki gece sürücüler aracınızın dörtlülerinden uzak bir mesafeden sizin durduğunuzu anlamayabilirler. Bu sebepten dolayı reflektör kullanmak can güvenliği açısından vazgeçilmez bir ekipmandır.

 

  • Yol Yardımı İstemek

Aracınız yolda kaldı ise ilk olarak var ise sigorta veya kaskonuzun karşıladığı bir yol yardım merkezini arayarak bulunduğunuz adresi verip süreci hızlandırmanız sizin lehinizedir. Sigorta veya kaskonuz yok veya bu hizmeti sağlamıyor ise bizi arayarak size en yakın oto çekici aracını en hızlı şekilde yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

  • En Çok Karşılaşılan Arızalar

En sık karşılaştığımız yol yardım vakaları; lastik patlaması, yakıt tükenmesi, akü arızası, aracın  su kaynatması ve hararet yapması başlıca oto çekici ve yol yardım hizmeti gerektiren arıza tipleridir.

 

 

UZMAN OTO ÇEKİCİ VE OTO KURTARICI HİZMETİ

Uzman kadromuz ile aracınızı İstanbul’un her noktasından en hızlı ve en güvenli şekilde kurtarıp sizin belirlediğiniz lokasyona çekiyoruz. Oto Çekici ve Oto Kurtarıcı araçlarımız tam donanımlıdır. Çekici personelleri uzman ve seçilmiş kişilerdir. Oto Çekici ve Yol Yardım hizmetinde hem ekonomik hem profesyonel bir hizmet istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen aşağıdaki HEMEN ARA butonuna veya Whatsapp Destek butonuna tıklayarak ışık hızında bize ulaşabilirsiniz. Mağduriyetiniz bizim mağduriyetimizdir. Oto Çekici ve Yol Yardım sektöründe 7 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Aracınız emin ellerde. Profesyonel oto kurtarıcılarımız 7 gün 24 saat bayram tatil dinlemeden hizmetinizde.

NEDEN ANINDA ÇEKİCİ ?

  • 7 yıllık tecrübe
  • Uzman kadro
  • Tam donanımlı oto kurtarıcı araçları
  • Yol boyu kasko
  • Güleryüz
  • Ekonomi

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA
Bize Whatsapp'dan ulaşın..!
Whatsapp Mesajı Gönder